Atma 2017 – znamy wyniki!

Finałowe zmagania juz za nami. Decyzją Jury zwycięzcą i zdobywcą Grand Prix został Antoni Ingielewicz, 16-letni skrzypek z Gdańska.

Główną nagrodę 2500 PLN dla zwycięzcy oraz  2 500 PLN dla jego nauczycielki, p. Anny Podhajskiej, ufundował Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula.
Antoni zdobył również talon o wartości 5000 PLN do wykorzystania w Pracowni lutniczej Wojciecha Topy, a dla swojej szkoły – Niepublicznej Innowacyjnej Szkoły Muzycznej II stopnia Instytut Suzuki w Gdańsku – talon o tej samej wartości do wykorzystania w firmie Schimmel Pianos.

Pozostali finaliści również są naszymi laureatami – wszyscy wystąpią bowiem w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach.
Nagrodę przyznała p. Joanna Wnuk-Nazarowa.

Antoni Ingielewicz oraz Kacper Kukliński (fortepian) zostali także zaproszeni do koncertu w Salonie Elżbiety Stefańskiej w Krakowie, który odbędzie się 4 czerwca 2017 r. o godz. 16:00.
Nagrodę przyznała p. Elżbieta Stefańska.

Ostatnią nagrodą jest występ w ramach nocy muzeów w maju 2018 w Muzeum Karola Szymanowskiego w willi „Atma” w Zakopanem. Swój recital zaprezentują: Antoni Ingielewicz, Kacper Kukliński oraz Gustaw Bafeltowski (wiolonczela).
Nagrodę przyznała p. Małgorzata Janicka-Słysz.

Gratulujemy wszystkim Uczestnikom!