Znamy wyniki eliminacji

Szanowni Państwo,  Drodzy Uczestnicy konkursu Atma 2024

oto pierwszy etap przesłuchań dobiegł końca – dziękujemy więc wszystkim młodym Artystom, którzy wzięli udział w tegorocznej, ósmej jego edycji, za odkrywcze, pełne pasji i odwagi interpretacje.

Spotkanie z Waszymi kreacjami artystycznymi było wielką przyjemnością. Ich poziom  był bardzo wysoki, więc wybory jurorów nie były łatwe. Jak zawsze  rozstanie się z częścią uczestników  nie należało do łatwych chwil. Wszyscy należycie do elity dzisiejszego młodego pokolenia poprzez swoją pasję, miłość do muzyki i pracowitość.

Jeszcze raz dziękujemy za wszystkie bez wyjątku  nadesłane nagrania i ich niezwykły, artystyczny poziom. Czasem techniczna jakość nagrania utrudniała ocenę brzmieniowych walorów interpretacji, apelujemy więc do przyszłych uczestników konkursu o większą dbałość w tym zakresie.

Dziękujemy za spotkanie w przestrzeni dźwięku wszystkim uczestnikom, ich nauczycielom oraz państwu akompaniatorom towarzyszącym uczestnikom, a tym, którzy nie weszli do finału życzymy wielu wspaniałych sukcesów w dalszym rozwoju artystycznym!!

Nigdy nie rezygnujcie ze swojej pasji! Muzyka jest warta wielu poświęceń.

                                      Z serdecznością
Anna Zawadzka – Gołosz (przewodnicząca Jury)

Lista osób zakwalifikowanych do finału w kolejności alfabetycznej:

Małgorzata Błazik – skrzypce

Jakub Chachura – gitara

Juliusz Łukasik – fortepian

Julia Majewska – skrzypce

Bartosz Olszewski – skrzypce

Marcelina Rucińska – skrzypce

Jan Szełęga – gitara